O firmie

O nas

ENGIE EC serwis Sp. z o. o.

Spółka „EC serwis” z siedzibą w Słupsku przy ul. Orląt Lwowskich 6 rozpoczęła działalność z dniem 1 stycznia 2010 roku, w wyniku wydzielenia ze Spółek Założycielskich działalności związanej z serwisem i usługami w branży ciepłowniczej oraz elektroenergetycznej. W lipcu 2016 roku, w związku ze zmianami własnościowymi, uległa zmiana nazwy Spółki na ENGIE EC serwis Sp. z o. o.

 

Bogata wiedza i doświadczenie naszych pracowników, pozwala zaoferować Państwu świadczenie szerokiego zakresu usług, związanych przede wszystkim z ciepłem i instalacjami sanitarnymi.

Nasza Misja

Zaspakajanie potrzeb przedsiębiorstw ciepłowniczych, innych przedsiębiorstw, instytucji i mieszkańców z regionu, działania w zakresie świadczenia usług serwisowych i eksploatacyjnych infrastruktury ciepłowniczej i elektroenergetycznej w ramach aktualnie dostępnych, ekonomicznie uzasadnionych rozwiązań.

Nasze cele

Być ważnym przedsiębiorstwem należącym do ENGIE, oferującym usługi w zakresie zaspakajania potrzeb zgłaszanych przez Spółki tej Grupy i Koncernu, a także świadczyć usługi dla innych podmiotów w kraju i za jego granicami.

Zaufali nam

Nasza kadra

Prezes Zarządu

Izabela Drzał

sekretariat.ecs@engie.com

Kierownik

Aleksandra Błaszczyk

Zespół Obsługi Klienta

aleksandra.blaszczyk@engie.com 

Kierownik

Mirosław Kruk

Zespół Obsługi Bieżącej

miroslaw.kruk@engie.com

Kierownik

Tomasz Siemion

Zespół Przygotowania Usług i Projektów

tomasz.siemion@engie.com

 

Kontakt

ENGIE EC Serwis
ul. Orląt Lwowskich 6
76-200 Słupsk

NIP 8393116292
Regon 220939385
KRS 0000346744

TELEFON:
Sekretariat: 59 847 44 80
Fax: 59 847 44 99
Pogotowie techniczne: 993

E-MAIL:
sekretariat.ecs@engie.com