Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w polityce cookies Akceptuję Zamknij

Kariera

ENGIE EC serwis wierzy że najważniejsi są ludzie, którzy tu pracują i wartości, jakie wnoszą do firmy. Sukces osiągamy dzięki bezpośredniej komunikacji i przyjacielskim relacjom w pracy. Aby być w czołówce stawiamy na dynamiczne działanie.
Dzięki poszukiwaniu nowych inspiracji i uczciwemu podejściu do biznesu, tworzymy przyszłość.

 
 

Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty oraz zawodowy... i masz pasję, dołącz do naszego zespołu.

CV prosimy składać drogą elektroniczną lub osobiście w siedzibie spółki

 

Engie EC serwis

Orląt Lwowskich 6

76-200 Słupsk

 

E-Mail: rekrutacja.ecserwis@engie.com

Tel. 59 847 44 80

Fax. 59 847 44 99

Klauzula

 

 

ENGIE EC serwis Spółka z o.o mieszcząca się w Słupsku przy  ul. Orląt Lwowskich 6  tel. 59 84 74 480 zwana dalej „Spółką” informuje Pana/Panią, iż jest administratorem Pana/Pani danych osobowych.

Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane zgodnie z:

·         rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej jako „Rozporządzenie”) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. F

·         z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) 

·         w związku z art. 221 § 1  Kodeksu pracy,

gdyż przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Spółkę, tj. identyfikacji osób biorących udział w procesie rekrutacji, przez okres, na który została wyrażona zgoda.

Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do treści swoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych prosimy kierować na adres siedziby Spółki z dopiskiem "Dane osobowe" lub na adres rodo.inspektor.ecs@engie.com.

Prosimy o  dopisanie w składanym cv klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ENGIE EC serwis Spółka z o.o dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji na  dedykowane stanowisko”.

lub

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ENGIE EC serwis Spółka z o.o  dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji na dedykowane stanowisko oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ENGIE EC serwis Spółka z o.o przez okres 1 roku”.

Aktualne oferty pracy: