O nas

Spółka „EC serwis” z siedzibą w Słupsku przy ul. Kulczyńskiego 6 rozpoczęła działalność z dniem 1 stycznia 2010 roku, w wyniku wydzielenia ze Spółek Założycielskich działalności związanej z serwisem i usługami w branży ciepłowniczej oraz elektroenergetycznej. W lipcu 2016 roku, w związku ze zmianami własnościowymi, uległa zmiana nazwy Spółki na ENGIE EC serwis Sp. z o. o.

 

Bogata wiedza i doświadczenie naszych pracowników, pozwala zaoferować Państwu świadczenie szerokiego zakresu usług, związanych przede wszystkim z ciepłem i instalacjami sanitarnymi.

Nasza Misja

Zaspakajanie potrzeb przedsiębiorstw ciepłowniczych, innych przedsiębiorstw, instytucji i mieszkańców z regionu, działania w zakresie świadczenia usług serwisowych i eksploatacyjnych infrastruktury ciepłowniczej i elektroenergetycznej w ramach aktualnie dostępnych, ekonomicznie uzasadnionych rozwiązań.

Nasze cele

Być ważnym przedsiębiorstwem należącym do ENGIE, oferującym usługi w zakresie zaspakajania potrzeb zgłaszanych przez Spółki tej Grupy i Koncernu, a także świadczyć usługi dla innych podmiotów w kraju i za jego granicami.

 

Być naturalnym wyborem klientów rynku.